שיחות ברדיו ארכיון

 • היום שודרה ברשת א' תוכנית בת שעה: שיחתי עם אפרת בזרקון המקסימה על אודות "המלחמה בסלמנדרות" לקארל צ'אפק. שוחחנו על הספר, על המחבר בכלל, על הומניזם ועל "האדם הקטן הצ'כי", וצבי סלטון הקריא קטעים מן הספר. האזינו כאן לתוכנית המלאה.

  "בסימן קריאה": שיחתי ברשת א' על צ'אפק ו"המלחמה בסלמנדרות"

  היום שודרה ברשת א' תוכנית בת שעה: שיחתי עם אפרת בזרקון המקסימה על אודות "המלחמה בסלמנדרות" לקארל צ'אפק. שוחחנו על הספר, על המחבר בכלל, על הומניזם ועל "האדם הקטן הצ'כי", וצבי סלטון הקריא קטעים מן הספר. האזינו כאן לתוכנית המלאה.

  קרא עוד

 • ב"רדיו קול הכנרת" שוחחנו נילי לייבוביץ' ואני במשך כרבע שעה על צ'אפק ועל תרגום מצ'כית. אתם מוזמנים להאזין לשיחתנו. איכות הסאונד רחוקה מלהיות טובה, אבל אני מקווה שהדברים בכל זאת יצליחו לעניין.

  שיחתי ב"רדיו קול הכנרת" על צ'אפק ו"המלחמה בסלמנדרות"

  ב"רדיו קול הכנרת" שוחחנו נילי לייבוביץ' ואני במשך כרבע שעה על צ'אפק ועל תרגום מצ'כית. אתם מוזמנים להאזין לשיחתנו. איכות הסאונד רחוקה מלהיות טובה, אבל אני מקווה שהדברים בכל זאת יצליחו לעניין.

  קרא עוד

 • ב-9 בינואר 2011 שוחחתי בגלי צה"ל עם ערן סבאג, במסגרת התוכנית "חיים של אחרים". התוכנית הוקדשה לקארל צ'אפק, לרגל יום הולדתו ה-121 שצוין באותו היום. דיברנו על צ'אפק האיש, על יצירתו ועל מקומו בתרבות הצ'כית. האזינו כאן!

  ערן סבאג ואני שוחחנו בגלי-צה"ל על קארל צ'אפק

  ב-9 בינואר 2011 שוחחתי בגלי צה"ל עם ערן סבאג, במסגרת התוכנית "חיים של אחרים". התוכנית הוקדשה לקארל צ'אפק, לרגל יום הולדתו ה-121 שצוין באותו היום. דיברנו על צ'אפק האיש, על יצירתו ועל מקומו בתרבות הצ'כית. האזינו כאן!

  קרא עוד